Drukarnia, wydruki

Serdecznie witamy na stronie naszej drukarni. Proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie druku cyfrowego, offsetowego oraz wielkoformatowego. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w zakresie poligrafii oraz reklamy. Nasza wykwalifikowana kadra służy fachową pomocą.Drukujemy dla Państwa zarówno w technologii druku cyfrowego jak i druku offsetowego. Dzięki zróżnicowanym maszynom i wykorzystaniu wielu technologii możemy przygotować prace nisko i wysokonakładowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo oferujemy możliwość druku personalizowanego.

Nasza drukarnia:

Introligatornia

Oferujemy przygotowanie materiałów poligraficznych według indywidualnych potrzeb Klienta. Przygotowujemy m.in. teczki, okładki na dyplomy, menu, etui, pudełka, legitymacje w twardej oprawie, księgi pamiątkowe, oprawy książek, złocenia i tłoczenia i wiele innych.


Reklama

Nasze studio graficzne przygotuje do druku każdy rodzaj publikacji. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu różnych materiałów poligraficznych, począwszy od wizytówek i ulotek a skończywszy na wielostronicowych publikacjach. Nowoczesne pakiety oprogramowania graficznego Adobe i Corel w połączeniu z kreatywnością i doświadczeniem naszych grafików są gwarancją efektów, które Państwo oczekują.


Gadżety

Przedstawiamy bogatą ofertę gadżetów promocyjnych z personalizowanym nadrukiem takich jak: breloki, teczki konferencyjne, długopisy, smycze, kubki, buttony, kalendarze, torby, czapeczki, koszulki, pendrive. Ciekawy gadżet to gwarancja skutecznej reklamy, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


Pieczątki

Oferujemy naszym Klientom bogatą ofertę pieczątek. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań zapewniamy najwyższą jakość i pełne zadowolenie. W krótkim czasie dostarczamy Klientom gotowe pieczątki w bardzo atrakcyjnych cenach.